українська русский english


© ДП «ПК «ЗОРЯ» 2005-2022.
Усі права захищено.
Developed by Deep Vision
Наша історія

ДП «Поліграфічний комбінат «Зоря» було засновано на виробничих потужностях Київської етикетно–друкарської фабрики, яка була заснована влітку 1944 року. Протягом багатьох років Фабрика займалась виготовленням етикетної та пакувальної продукції для харчової промисловості СРСР. З 1971 по 1973 роки Фабрика ввійшла в склад Виробничого об’єднання «Зоря» та завдяки досягненням по збільшенню випуску продукції та підвищенню її якості стала провідним підприємством об’єднання «Зоря», яке до того часу мало в своєму складі ще 5 поліграфічних підприємств. В різний час на підприємстві працювало до 900 чоловік.

Вперше в Україні на базі виробничого об’єднання «Зоря» було створене спеціалізоване підприємство для виготовлення лотерейних білетів. Об’єм виробництва забезпечував потреби СРСР в даній продукції. Ця продукція внесла вагомий вклад у фінансування Олімпійських ігор – 80 у Москві. За результатами роботи підприємству було присвоєне звання «Офіційний постачальник Олімпіади – 80».

У 2002 році ДП «Поліграфічний комбінат «Зоря» почало свою виробничу діяльність з виготовлення бланків документів суворої звітності та випуску пакувальної продукції.

У 2004 році на підприємстві відбулася комплексна модернізація парку технологічного обладнання та реконструкція виробничих будівель та приміщень.

У 2006 році номенклатура виготовлених бланків документів суворої звітності збільшена у 2 рази в порівнянні з 2005 роком.

У 2008 році кожна родина України користується продукцією підприємства.

Zorya.jpg